جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کارخانه پرین بتن

بازدید از کارخانه پرین بتن

بازدید از پرین بتن برای ما بسیار تجربه متفاوتی بود. در این کارخانه از دستگاه‌های تمام اتوماتیک استفاده شده است و این شرکت در تلاش است تا در بخش‌هایی که نیروی انسانی در حال کار هستند، از ربات‌ها استفاده کند. از این رو شرکت اروند علاوه بر همکاری در اورهال ماشین آلات حمل جابه‌جایی محصولات بتن، با پشتوانه شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه فردوسی آمادگی خود را در خصوص طراحی و ساخت ربات اعلام کرده است.

کارخانه پرین بتن

آشنایی با پرین بتن :

پَرین به معنای سبک و پرین بتن آمود کارخانه تولیدکننده سیستم‌های بتن هوادار اتوکلاو شده سبک تحت نام تجاری پرین است. این کارخانه در حال حاضر با  تولید روزانه  ۱۵۵۰ متر مکعب بلوک، لینتل و پانل بتن هوادار اتوکلاو شده و تولید ملات خشک آماده به میزان ۱۵۰ تن در روز، بزرگترین و بروز ترین کارخانه تولید کننده سیستمهای AAC در ایران می باشد. واحد تولید بتن AAC (بتن گازی) از شرکت هس آلمان و واحد تولید ملات آماده از شرکت لاهتی فنلاند خریداری شده است.

  • واحد تولید بلوک های بتن هوادار اتوکلاو شده (AAC) به ظرفیت۱۵۵۰ متر مکعب در روز تحت لیسانس شرکت هس آلمان
  • واحد تولید ملات آماده به ظرفیت ۱۵۰ تن در روز تحت لیسانس شرکت لاهتی فنلاند
  • واحد خُردایش و فرآوری سیلیس به ظرفیت ۵۰۰ تن در روز
  • واحد خُردایش و فرآوری سنگ آهک به میزان ۵۰۰ تن در روز
  • کوره پخت آهک به ظرفیت 300 تن در روز
  • واحد تولید پودر آهک میکرونیزه

کارخانه پرین بتن آمود در کیلومتر 76 جاده مشهد – نیشابور واقع شده است.

این کارخانه (پرین بتن آمود) در حال حاظر با تولید روزانه 1550 متر مکعب بلوک، لینتل و پانل بتن هوادار اتوکلاو شده و تولید ملات خشک آماده به میزان 150 تن در روز، بزرگترین و بروزترین کارخانه تولید کننده سیستم AAC در ایران می‌باشد. واحد تولید بتن AAC (بتن گازی) از شرکت هس آلمان و واحد تولید ملات آماده از شرکت لاهتی فنلاند خریداری شده است.

کارخانه پرین بتن

 

 

 

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است