جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بازدید کارشناس فنی حرفه ای

بازدید کارشناس فنی حرفه ای

مرکز جوارکارگاهی سازمان فنی حرفه ای، مرکزی است که از لحاظ تجهیزات آموزشی مستقل از جریان خط تولید بوده و هر واحد به تنهایی می تواند آن را تاسیس و اداره نماید.
با راه اندازی مراکز جوارکارگاهی فنی و حرفه ای، ضمن پاسخگویی به نیاز آموزشی شاغلان، زمینه افزایش سطح مهارت کارگران و نیروهای شاغل در بنگاه ها فراهم می شود و این مراکز تاثیر بسزایی در ارتقای توان فنی و اشتغال پذیری افراد در حوزه های مختلف صنعت دارند.
مراکز جوارکارگاهی سازمان فنی و حرفه ای، بر اساس استانداردهای آموزشی سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کنند و به منظور ارائه آموزش مهارت های شغلی توسط صنایع بزرگ ایجاد می شوند.

بازدید کارشناس فنی حرفه ای

در همین خصوص شرکت اروند رهگستران پویا با تکیه بر توانایی ها و برخورداری از از مشاوران و اساتید مجرب در زمینه های مختلف آموزشی، اقدام به تاسیس یک مرکز جوارکارگاهی فنی و حرفه ای و آموزش نیروهای فنی نموده است که در همین راستا، جناب آقای مهندس گلزارنیا کارشناس محترم سازمان فنی و حرفه ای شماره یک مشهد بازدیدی درخصوص امکانات و تجهیزات شرکت اروند بعمل آوردند که با تایید ایشان همراه بود و مراحل تکمیلی اخذ مجوز جوارکارگاهی سازمان فنی و حرفه ای در دست اقدام می باشد.

بازدید کارشناس فنی حرفه ای

برای بازدید از پروژه های اورهال کلیک کنید

برای بازدید خدمات کلیک کنید .

برای خواندن مقالات کلیک کنید

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است