جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مجوز جوارکارگاهی فنی و حرفه ای

Blue Line 1.3 اورهال و بازسازی ماشین‌آلات راهسازی و معدنی، معدن هوشمند

مرکز جوارکارگاهی سازمان فنی حرفه ای، مرکزی است که از لحاظ تجهیزات آموزشی مستقل از جریان خط تولید بوده و هر واحد به تنهایی می تواند آن را تاسیس و اداره نماید. با راه اندازی مراکز جوارکارگاهی فنی و حرفه ای، ضمن پاسخگویی به نیاز آموزشی شاغلان، زمینه افزایش سطح مهارت کارگران و نیروهای شاغل در بنگاه ها فراهم می شود و این مراکز تاثیر بسزایی در ارتقای توان فنی و اشتغال پذیری افراد در حوزه های مختلف صنعت دارند. مراکز جوارکارگاهی سازمان فنی و حرفه ای، بر اساس استانداردهای آموزشی سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کنند و به منظور ارائه آموزش مهارت های شغلی توسط صنایع بزرگ ایجاد می شوند.

 

در همین خصوص شرکت اروند رهگستران پویا با تکیه بر توانایی ها و برخورداری از از مشاوران و اساتید مجرب در زمینه های مختلف آموزشی، موفق به اخذ مجوز آموزشگاه جوارکارگاهی فنی و حرفه ای گردیده است که در همین راستا در شاخه‌های فنی، مدیریت و مشاوره‌ای فعالیت خود را آغاز نموده است و در پایان هر دوره مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای به دانش‌آموختگان واجد شرایط، تعلق خواهد گرفت.

مجوز شتابدهنده و اولین میز کار اشتراکی

Blue Line 1.3 اورهال و بازسازی ماشین‌آلات راهسازی و معدنی، معدن هوشمند

شرکت اروند رهگستران پویا با همکاری اندیشکده آفتاب آینده موفق به اخذ مجوز شتابدهنده و اولین و تنها میز کار اشتراکی در زمینهٔ صنایع معدنی گردید، این مجوز توسط انجمن صنفی کارفرمایی مراکز شتابدهنده خراسان رضوی، به شرکت اروند داده شده است تا بدین شکل اروند پل ارتباطی بین دانشگاه و معدن باشد.

استانداردهای ایزو

Blue Line 1.3 اورهال و بازسازی ماشین‌آلات راهسازی و معدنی، معدن هوشمند
مجوز استاندارد ISO9001 شرکت اروند
مجوز استاندارد HSE شرکت اروند
مجوز استاندارد ISO10006 اورهال و بازسازی
مجوز استاندارد ISO21500 شرکت اروند