جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جلسه فرودگاه گلبهار

بازدید از فرودگاه گلبهار

آشیانه هواپیما سبک | فرودگاه گلبهار
فرودگاه تفریحی آموزشی گلبهار

این فرودگاه واقع در خراسان رضوی، شهر مشهد می باشد(فرودگاه گلبهار). فرودگاه اصلی مشهد، فرودگاه شهید هاشمی نژاد را دارد که هواپیماهای مسافربری و ترابری و تجهیزاتی در آن فرود می آیند ولی اگر خلبانان یا علاقه مندان به پرواز و خلبانی بخواهند تفریحی پرواز کنند کجا باید بروند و اگر بخواهند آموزش خلبانی ببینند چطور ؟
فرودگاه آموزشی تفریحی گلبهار . یک فرودگاه نیمه خصوصی است که هواپیماهای دو نفره یا تک نفره دارد و برای پرواز در مسیرهای کوتاه با تعداد سرنشین های کم ( حداکثر 2 الی 4 نفر باتوجه به نوع هواپیما ) مناسب می باشد .
تیم فنی به همراه مدیرعامل شرکت اروند در بازدیدی از آشیانه هواپیماهای سبک این فرودگاه بازدید کرد و در نشستی با ” کاپیتان طاهری ” در مورد چالش هایی که برای این دستگاه ها در مرور زمان به وجود می آید صحبت کردند.

از آنجایی تخصص شرکت اروند اورهال و بازسازی ماشین آلات بزرگ و پیچیده می باشد، در این جلسه در مورد قطعات مورد نیاز این نوع هواپیماها صحبت شد و در مورد تعمیر و نگهداری مناسب از این هواپیما ها برای کم کردن آسیب های فنی آتی بررسی هایی صورت گرفت . همچنین آقای دکتر جوانفرد چالش های سوخت و روغن این آشیانه را بررسی و پیشنهاداتی دادند تا این فرودگاه تفریحی آموزشی بتواند با دغدغه کمتری به علاقمندان در این زمینه ارائه خدمات دهد و تیم فنی به همراه تیم بازرگانی اروند نوید رفع چالش های این مجموعه را به این آشیانه دادند.

فرودگاه گلبهار با یک باند عریض پرواز و حدودا 14 فروند هواپیما . تنها فرودگاه تفریحی آموزشی در استان خراسان رضوی است.
تیم فنی اروند با حضور در فرودگاه گلبهار از  2 مورد هواپیما در حال تعمیر را بازدید کرد و همچینن در مورد مشکلات تامین وسایل و قطعات کابین ها با تیم مدیریت فرودگاه به گفتگو پرداخت .

 

تاریخچه فرودگاه گلبهار

فرودگاه گلبهار با قدمت 20 ساله خود و ارائه خدمات آموزشی معتبر توانسته خلبانان مجرب و معتبری را در خراسان رضوی پرورش دهد . این آشیانه همچنین میزبان هواپیماهای تفریحی و شخصی از سراسر کشور می باشد.

فرودگاه گلبهار هم مانند هر مجموعه صنعتی که با ماشین آلات سروکار دارند ( موتور ، گیربکس ، قطعه ، سوخت و…) نیاز به تعمیرات و نگهداری مناسب دارند تا از خرابی های مکرر جلوگیری کنند. در این زمینه خدمات آزمایشگاهی اروند با ارائه نتایج آنالیز از روغن های نمونه برداری شده، می تواند قبل از خرابی ، از مشکل مطلع شوند . همچینن برای همکاری در تعمیرات هواپیماهای داخل آشیانه تصمیمات مناسبی گرفته شد و نتایج در حال بررسی می باشند.

airport550 اورهال و بازسازی ماشین‌آلات راهسازی و معدنی، معدن هوشمند

 

بازدید از آشیانه فرودگاه تفریحی آموزشی گلبهار توسط تیم فنی و مدیرعامل شرکت اروند

golbahar emd اورهال و بازسازی ماشین‌آلات راهسازی و معدنی، معدن هوشمند

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است