جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اروند رهگستران پویا   >   خدمات  > اورهال و بازسازی

اورهال و بازسازی

ما به طور کلی در سه سطح، دستگاه‌های مشتریان محترم را نوسازی (Remanufacturing)، بازسازی (Rebuilding) و تعمیرات‌ اساسی (Overhaul) می‌کنیم. نوسازی به مفهوم این است که دستگاه پس از عملیات نوسازی شرایطی همانند نمونه نو و یا بهتر از نو داشته باشد. اما بازسازی به مفهوم تعمیرات بخش‌های فرسوده و معیوب یک دستگاه با تمیزکاری؛ بازبینی و تعویض آن‌ها می‌باشد. اورهال در لغت به معنای بازبینی کردن، معاینه کردن، بررسی کردن و بازدید از موتور می‌باشد که به مرور زمان مفهوم آن به تعمیرات اساسی ماشین‌آلات و تجهیزات، تبدیل شده است. در ادامه بیشتر به اورهال و بازسازی می پردازیم

             « ایجاد ۳۰ تا ۸۰ درصد ارزش افزوده »

نحوه ارائه خدمات به مشتریان

مدیران آگاه و آینده‌نگر به منظور کاهش هزینه‌ها، به جای خرید ماشین‌آلات راهسازی نو، تمایل به نوسازی مجدد دستگاه‌های فرسوده دارند. این امر باتوجه به وضعیت اقتصادی جهان و وضعیت بحرانی گرمایش زمین و کمبود منابع طبیعی، کمک شایانی به رفع مشکلات در این زمینه‌ها خواهد نمود. در این خصوص روش‌ها و استاندارهای متفاوتی در سطح دنیا مرسوم است که به طور خلاصه این موضوع در سه سطح نوسازی (Remanufacturing)، بازسازی (Rebuilding) و تعمیرات اساسی (Overhaul) انجام پذیر می‌باشد. علاوه بر این به لحاظ اقتصادی، نوسازی مجدد دستگاه‌های فرسوده، حدود یک سوم خرید دستگاه‌های نو هزینه دارد.
شرکت اروند رهگستران پویا بعنوان مجموعه‌ای متشکل از نیروهای مجرب و کارآزموده در پی استفاده از روش‌های نوین فنی و مهندسی بوده و در تلاش است تا فرآیند نوسازی، بازسازی و اورهال را بر اساس الزامات، تعاریف و مفاهیم استاندارد ISO 10987-2: 2017 و ANSI RIC001.1-2016 پیاده سازی نماید. استانداردهای مربوطه در اغلب شرکت‌های معتبر بین‌المللی در زمینه‌ماشین‌آلات راهسازی و معدنی، بکار گرفته می‌شود.

دلایل همکاری با اروند

شرکت اروند رهگستران پویا یک شرکت دانش‌بنیان و فعال در زمینهٔ تامین قطعات، نوسازی و اورهال ماشین‌آلات راهسازی و معدنی است، که سعی در ارائه خدمات نوین و موثر داشته که برخی از آن‌ها به شرح ذیل می‌باشد.

  • انجام عملیات نوسازی، بازسازی و اورهال بر اساس استانداردهای معتبربین‌المللی
  • ارائه ۶ ماه خدمات گارانتی در خصوص تجهیزات و دستگاه‌های نوسازی، بازسازی و اورهال شده
  • اجرای عملیات براساس برنامه‌زمانبندی و ارسال گزارشات آنلاین مصور به مشتریان
  • پاسخگویی سریع و دقیق و قابلیت دسترسی سریع و آسان به کارشناسان مربوطه
  • اعزام کارشناس گارانتی در محل دستگاه مشتریان کمتر از ۷۲ ساعت پس از اعلام خرابی

چه دستگاه هایی را پوشش میدهیم؟

شرکت اروند رهگستران پویا تمامی لودرها، بولدوزر، گریدر، شاول، بیل مکانیکی، کامیون و کمپرسی، دستگاه حفاری، تریلی و کفی، جرثقیل، دیزل ژنراتور و دامپ‌تراک را نوسازی، بازسازی و اورهال می‌کند.

سوال‌های متداول

در ابتدا با کارشناسان شرکت تماس می‌گیرید سپس تیم ارزیابی به محل دستگاه اعزام می‌شوند و شما را برای طی کردن مراحل بعدی راهنمایی می کنند. 

پنجاه درصد مبلغ قرارداد را اول پرداخت می‌کنید و پنجاه درصد آن را در هنگام دریافت دستگاه پرداخت می‌کنید.

دستگاه ها پس از بازسازی و اورهال به مدت ۶ ماه گارانتی می‌شوند و در صورت هرگونه مشکل و خواب دستگاه تیم پشتیبانی و گارانتی اروند به محل دستگاه اعزام شده و مشکل را حل خواهند کرد.

بسته به میزان خرابی دستگاه بین ۱ تا ۳ ماه

پروژه های اورهال